top of page
Ava oma vaimsed võimed ja tõeline sisemine potentsiaal

Vaimsete võimete avamise kursused on toimunud juba mitu aastat. Selle on läbinud mitmed grupid, kes on tänaseks õppinud edukalt kasutama oma vaimseid võimeid igapäeva elus ning ka teiste hüvanguks.

Kursusel keskendume oma sisemise väe ja vaimsete võimete avamisele.

Selleks, et vaimsed võimed saaksid inimeses avaneda, tuleb teha suuri ettevalmistusi – puhastada end negatiivsetest ja võõrastest energiatest, vabastada end hirmudest ja negatiivsetest, valusatest energiamustritest ja teha end suurel määral immuunseks välismaailma mõjutuste, tõusude ja mõõnade, suhtes. Ainult psühholoogiliselt ja emotsionaalselt tugev inimene saab elada avatud võimetega tänapäeva maailmas. Seepärast on üheks suureks alateemaks kursusel iseendaga intensiivne ja oskuslik töö emotsioonide ja psühholoogilise poolega. Tuleb mõista sügavamaid energeetilisi ja vaimseid protsesse ning teada ohtudest, osata juhtida teadlikult oma elu igat valdkonda. 

Kursuse suurem osa keskendubki sisemise tugevuse leidmisele, et toime tulla kõrgemate energiatega tasakaalukalt ja oskuslikult. 

Kursuse teine osa keskendub konkreetsemalt vaimseid võimeid avardavatele praktilistele harjutustele, rännakutele, meditatsioonidele jne. Käsitleme ka tervendamise ja inimeste lugemise oskuseid.

 

Üks väga oluline osa, mida kursusel käsilteme, on oma tasakaalukeskmes elamine ning oma signatuurvibratsiooni leidmine ja hoidmine. Sellisel viisil õpime looma oma ellu imelisi kõrgvibratsioonilisi kogemusi ja kogeme elu vaid positiivsel viisil. Kaovad ära elu polaarsused – halb ja hea, tumedus ja valgus. Jääb vaid neutraalsus ja sisemine rahu!

Kursusega ootame liituma inimesi, kes on tõsiselt valmis avastama oma väge. Kuigi see teekond võib esialgu olla raske ja konarlik, siis see on seda väärt. Ükski vaimne rada ei olegi kerge. 

Kursus kestab 6-kuud. 

Kursuse tasu 700€ - võimalus tasuda osadekaupa. Registreerumisel ettemaks 100€.

Kursuslastega sõlmitakse koolitusleping. 

Kursuse täpse kava saadan huvilistele personaalselt, seetõttu panen siia kirja vaid teemad, mida poole aasta jooksul läbime. Sinna võib lisanduda veel vajalikke lisaharjutusi või teemasid, vastavalt grupile. 

Grupikohtumised toimuvad nädalas korra või iga kahenädalatagant.

Esialgu tihendamini. Sessioonide ajad paneme paika ühiselt, nii et kõikidele grupiliikmetele sobiks. Peamiselt nädala sees ja õhtustel kellaaegadel. 

Kursuse üldine kava on järgmine:

* Töö oma psühholoogiaga, minevikuga ja emotsionaalsete/energeetiliste mustritega. 

* Väga põhjalik enese energeetiline JA füüsiline puhastamine. Emotsioonide kontrollimine, mõtte ja keha kontroll.

* Emotsioonide ja energiate vabastamine KEHAST! Alateadvuse korrastamine.

* Töö egoga 

* Sidemete vabastamine minevikust ja olevikust. Täielikult oma energiaväljas viibimine.

* Sügava meditatsiooni seisundi praktiseermine. Keha, vaimu ja hinge tasakaalu saavutamine.

* Töö energiaväljadega, kõrgema minaga kontakti tugevamine.

* Enda energeetiline kaitsmine. Õpetused tumedast ja valgest energiast/maagiast. Madalad ja kõrged vibratsioonid. Elu kõrges sageduses.

* Keha ettevalmistamine kõrgema vibratsiooni läbilaskmiseks, kanaldamiseks, võimete avamiseks

* Vabastamine füüsilise identiteedi piiridest

* Rännak kõrgematesse energia kihtidesse

* Energiate ja energiakeskuste tasakaalustamine kehas

* Võimeteavamise rituaal

* Harjutused ja meditatsioonid võimete avamiseks

* Võimete järk-järguline intensiivistumine, avaldumine, erinevad harjutused.

* Tervendamise praktika (pikk protsess)

* Aura lugemise ja nägemise praktika

* Info lugemise praktika (pikk protsess)

Järgmine kursus alustab SEPTEMBRIS 2022. Haara võimalusest! Anna endast märku, et saaksin sulle tutvustada osalemise tingimusi ja täpsemat infot sellest, mis on ees ootamas! 

 

Küsi lisa ja registreeru siin: baydar.maria@gmail.com

_MG_4356_edited.jpg
Kursuse juhendaja ja looja

Maria Katariina Kuusing on ligi 10 aasta pikkuse praktilise kogemusega terapeut, nägija, kirjanik ja koolitaja.
Ta on juhtinud gruppe ja nõustanud tuhandeid inimesi Eestis ja välismaal. Lisaks sellele on ta välja töötanud unikaalse teraapiameetodi, Polüteraapia, mis on aastate pikkuse praktilise kogemuse ja teadust ühendava töö tulemus.
Tema teadmistest võid osa saada veel kahest ilmunud raamatust: ,,Peidetud nõiavägi tänapäeva inimesed'' ning ,,Teadliku elu meistriklass''.

bottom of page